Leczenie łuszczycy moczem! Czy to możliwe?

Jak myślicie - jest możliwe wyleczenie łuszczycy moczem?? Jeśli chcecie znać odpowiedź - czytajcie dalej....

Łuszczyca to choroba autoimmunizacyjna, w której naskórek narasta, powodując pojawienie się charakterystycznego łuszczenia się skóry. Może to dotyczyć dowolnego miejsca na ciele. Istnieje kilka sposobów leczenia tej choroby, ale jest to zaznaczam niezwykle trudna sprawa, bo łuszczyca jest jak utrapienie, żeby  nie powiedzieć jak wrzód na tyłku. Terapia leczenia moczem…no cóż…być może nie każdy jest gotowy do takowej opcji leczenia.  Jednakże dla osób, które cierpią z jej powodu każdy sposób jest dobry byle skuteczny. Terapia moczem jest środkiem, za pomocą którego własny mocz stosuje się poprzez nakładanie na skórę lub "stosowanie wewnętrznie". Wiele osób ma problemy z przyjmowaniem moczu doustnie choć jest to sterylna substancja. Warto bowiem wiedzieć, że Indianie przemywali się moczem codziennie. Bo mocz posiada właściwości antyseptyczne i chłodzące, co wyjaśnia dlaczego działa tak kojąco na podrażnienia skóry. Zwolennicy terapii moczem twierdzą, że mocz to tak jakby własny lek. Niektóre farmaceutyki handlowe są wykonane z produktów urine. Są to środki przeciwgrzybicze i przeciwbakteryjne, wykonane ze składników moczu. Weterynarze używają maści z mocznika na rany. Mocznik bowiem to najbardziej obfity składnik moczu. Sam mocz zawiera jony ujemne, które są zdolne do przechwytywania wolnych rodników, przyśpiesza gojenie ran dlatego zwolennicy tej terapii święcie w to wierzą. 

Jak wygląda terapia moczem w leczeniu łuszczycy?


Do podawania doustnego, zalecane jest spożycie uprzednio w bardzo rozcieńczonych ilościach moczu. Świeży, pierwszy, poranny mocz jest podobno najlepszy. Wiem brzmi to strasznie! Poranny mocz jest najlepszy do spożycia!? Uprzednio należy jednak podmyć się dokładnie mydłem z wodą i dokładnie spłukać. Następnie tak jak przy pobieraniu moczu do analizy należy trochę moczu oddać do toalety, a następnie do kubka, aby uzyskać próbkę. Mocz może być stosowany w postaci rozcieńczonego roztworu 1:10000. Natomiast przy użyciu moczu zewnętrznie jako środek do przemywania skóry, nie jest konieczne stosowanie świeżego moczu. Mocz stosowany może być do przemywania miejsc chorych na skórze lub jako okład na skórę przez zanurzenie gazy lub bandaża w moczu, przyłożenie do rany i zawinięcie  w folię, aby utrzymać okład na mokro na skórze.

Na co mocz?


Nakładanie moczu na skórę to doskonała terapia każdego typu choroby skóry. Terapia jest pomocna w zwalczaniu wysypki, egzemy, łuszczycy, trądziku. Mocznik zawarty w moczu, jak wykazano w badaniach naukowych, to doskonały środek do stosowania w kosmetyce jako upiększacz skóry czy krem nawilżający. 

Świeży czy stary mocz? Hmmm co wybrać?


Zastosowanie świeżego lub starego moczu do skóry zależy od rodzaju schorzenia. Stary mocz posiada wyższą zawartość amoniaku i jak zbadano jest bardziej skuteczny w leczeniu wielu uporczywych zaburzeń skórnych, a do takich zaliczają się niewątpliwie egzema lub łuszczyca. Jak już wspominałam powyżej przy leczeniu chorób skóry, takich jak egzema, łuszczyca, wysypki mocz stosujemy do przemywania chorych miejsc lub na okłady. Rany przemywamy wacikiem lub płatkiem kosmetycznym nasączonym moczem i przemywamy wręcz masując delikatnie chore miejsce na skórze. Płatki po każdym przemyciu należy wyrzucać i brać czyste. A jednorazowy zabieg powinien trwać około 10 minut zatem, czynność przemywania w tym czasie powinniśmy wykonać kilkakrotnie.Jak wykonywać okłady z moczu napisałam już wyżej. To co przedstawiłam powyżej jest skuteczną metodą również na wszelkiego rodzaju użądlenia owadów, ukąszenia.  Z moczu można również zrobić spray. Wystarczy świeży lub stary mocz przelać do czystej butelki z rozpylaczem i rozpylać go na skórę, na miejsca z wysypką, wypryskiem itp. 

Co znajduje się w moczu?


Mocz składa się:

95% stanowi woda, 
2,5% to mocznik,
2,5% to mieszanina minerałów, soli, hormonów, enzymów.

Mocz nie jest toksycznym odpadem produkcyjnym organizmu. Mocz jest produktem ubocznym krwi i chociaż jest on jedną z wydzielin ciała, to nie jest toksyczny. W 1975 roku dr AH Free, w swojej książce dotyczącej analizy moczu przedstawiał kilka ważnych składników odżywczych, które znajdują się w moczu. Wymieniał między innymi Alaninę, Argininę, Kwas askorbinowy, Alantoinę, Aminokwasy całkowite, Wodorowęglany, Biotynę, Wapń, Kreatyniny, Cystyny, Dopaminę, Adrenalinę, Kwas foliowy, Glukozę, Kwas glutaminowy, Glicynę, Jod, Żelazo, Lizynę, Magnez, Mangan,  Kwas pantotenowy, Fenyloalaninę, Fosfor, Potas, Białka, Ryboflawinę, Mocznik, Witaminę B6, Witaminę B12, Cynk. 

Widzicie? Samo dobro!


A tak na serio wystarczy zrobić test. Potrzeć moczem na fragmencie, nawet zdrowej skóry, pozostawić na kilkanaście minut, po czym spłukać. Podobno różnicę widać od razu. I o ile przed piciem moczu miałabym opory…nie powiem…nie wiem czy bym przełknęła…to na skórę czemu nie…Jak działa cuda…warto spróbować. Bo przecież nie o środek tutaj chodzi a o rezultat!

5 komentarzy :

 1. Piję mocz codziennie rano. Łuszczyca całkowicie zniknęła po miesiącu. Właśnie kończę terapię. Mam nadzieję ze łuszczyca już nie powróci. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  2. Witam i proszę o bardziej szczegółowe informacje,gdyż też mam zamiar spróbować.
   Z góry dziękuję i pozdrawiam.

   Usuń
 2. Piłeś tylko rano?Po jakim czasie od wypicia jadłeś śniadanie? Jestem pozytywnie nastawiony na ta kurację,na razie zbieram materiały żeby od czegoś zacząć.

  OdpowiedzUsuń
 3. Koniecznie pamiętajcie o tym, aby od czasu do czasu się przebadać. Koniecznie zerknijcie na stronę internetową najlepszego w Polsce laboratorium - Euroimmundna - tam znajdziecie naprawdę sporo informacji. Serdecznie polecam nietolerancja glutenu test - ja odkryłam ten problem i dzisiaj jestem naprawdę szczęśliwa!

  OdpowiedzUsuń

STOP LUSZCZYCY! © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka